Digital Ocean – prawdopodobnie najlepszy hosting w chmurze za darmo

DigitalOcean-Logo

Jak najprościej i najtaniej poprawić konwersję na stronie? Przyśpieszyć stronę wymieniając hosting na szybszy! Korzystając z naszego kuponu dostaniesz za darmo dostęp do jednej z najlepszych chmur obliczeniowych na świecie!

Przenosząc kluczowe strony na Digital Ocean praktycznie od ręki i w bardzo niskiej cenie poprawiliśmy konwersję dla wielu klientów. Teraz Ty też możesz skorzystać z tej fenomenalnej usługi za darmo odbierając kupon zniżkowy.

Wystarczy przenieść swoją stronę do prawdziwego hostingu w chmurze – wirtualny serwer może spokojnie udźwignąć ruch rzędu 500.000 odsłon miesięcznie, a nawet poza promocją jest tanio – ceny zaczynają się od pięciu dolarów.

Co oferuje Digital Ocean?

  • Chmura postawiona jest wyłącznie na serwerach z dyskami SSD
  • Mamy dostęp do faktycznej chmury rozproszonej po wielu serwerowniach (najbliższa w Amsterdamie)
  • Tworzenie serwerów jest bardzo proste i nie wymaga umiejętności administracyjnych ani korzystania z konsoli – wszystko można łatwo wyklikać przez panel online
  • Możemy zapisać stan serwera w aktualnym stanie aby go przywrócić lub użyć do uruchomienia kopii
  • Digital Ocean pozwala łączyć wirtualne serwery w grupy, aby dostarczyć treść z geograficznie najbliższej lokalizacji dla danego internauty (wymiana ruchu między serwerami jest darmowa)
  • Bardzo niskie ceny zaczynające się od $10 dolarów miesięcznie za VPS
  • Unikalne IP w cenie usługi!

DigitalOcean-Logo

Jak skorzystać z promocji i odebrać kupon na $10 do wykorzystania?

Aby skorzystać z promocji i otrzymać kupon na $10 do wykorzystania w Digital Ocean, wystarczy zarejestrować się korzystając z odnośnika z kuponem zniżkowym: https://www.digitalocean.com/?refcode=a78a298bf362.

Założyłem konto i co dalej?

Następnie musisz aktywować swoje konto konfigurując kartę kredytową lub konto Paypal (pieniądze z karty nie zostaną pobrane dopóki masz darmowe $10 uzyskane dzięki kuponowi). I już, możesz zaczynać – utworzenie nowego serwera zajmuje tylko 55 sekund i wszystko da się wyklikać.

W czasie konfigurowania serwera możesz po prostu wybrać co ma być na nim zainstalowane (np. Ubuntu z Apache i WordPressem) – nie musisz przy tym wpisywać żadnych komend ani znać się na sprawach technicznych. Zobacz!