Jak stworzyć stronę, która doskonale konwertuje?

flat design for e-commerce, delivery, online shopping, business

Pojęcia takie jak optymalizacja konwersji albo Peak App brzmią dla Ciebie obco? To niedobrze, ponieważ to właśnie one pomogą Ci w niemal bezkosztowym postawieniu doskonale zaprojektowanej strony www, która zamieni internautów w płacących klientów.

Artykuł sponsorowany

To prawda – nadszedł koniec czasów, w których klienci chętni założyć własną witrynę internetową byli skazani na drogich specjalistów. Rynek idzie do przodu, a technologie są coraz bardziej ludzkie i nastawione na potrzeby indywidualizowania usług. To logiczna konsekwencja zaawansowanego stanu, w jakim znajduje się obecnie sieć i świadomość jej użytkowników. To dlatego przedstawiamy ci nowy pomysł na zorganizowanie własnej strony internetowej i zaoszczędzenie znacznej sumy pieniędzy: Peak App.

Ile możesz oszczędzić, projektując www na własną rękę? I czy jest to w ogóle możliwe?

Jak najbardziej możliwe jest samodzielne zaprojektowanie strony www i wprowadzenie w życie własnych pomysłów na jej wygląd i działanie. I to bez pomocy ekspertów i własnej wiedzy technologicznej. Powstały specjalne narzędzia służące do tego, aby oszczędzając na pomocy ekspertów, samodzielnie projektować strony, decydować o ich szkielecie konstrukcyjnym i funkcjonalnościach. Jednym z nich jest właśnie Peak App oferujący wiele możliwości tworzenia i testowania stron. Korzystając z tego rozwiązania, nie trzeba znać się na programowaniu ani designie: program zrobi wszystko za nas: a do nas należy tylko decydowanie o tym co, gdzie i jak.

Oszczędności są przy tym niemałe: nie zatrudniając do projektu i postawienia www specjalistów oszczędzamy na profesjonalnym programiście-designerze lub nawet na pomocy agencji reklamowej. Kwoty wahają się od kilku do nawet kilkunastu tysięcy złotych w zależności od ilości i doświadczenia zaangażowanego w projekt personelu. A tak naprawdę wszystko to możesz zrobić sam. Czy to nie brzmi zachęcająco?

Popraw konwersję z Peak Appem

Do tego dochodzi optymalizacja konwersji. Chodzi o to, że szybko projektując stronę internetową możemy szybko „wypuścić” kilka wersji strony do testów, i to od razu po jej zaprojektowaniu. Peak App lub analogiczne narzędzie pozwoli wybrać najskuteczniejszą z tych wersji, czyli taką, przy której najwięcej zarabiamy.

Optymalizacja konwersji przydaje się zawsze, gdy zależy nam na promocji sprzedażowej i zachęcającym sprzedażowym działaniu naszej nowo powstałej witryny. Często drobne różnice, co do których nie możemy się zdecydować (na przykład zdjęcie w tle, fotografia na dole strony, ułożenie materiałów informacyjnych i kontaktowych na stronie) mogą mieć diametralny wpływ na efektywność strony. A nam zależy na jej zmaksymalizowanym działaniu i stworzeniu pozytywnego wizerunku (firmy, osoby, działalności).

Biorąc pod uwagę powyższe, możemy uznać Peak App za najlepszy obecnie sposób na niskobudżetowe stworzenie funkcjonalnej, intuicyjnej w obsłudze i estetycznej strony www, która będzie spełniała wszystkie wymagania biznesowe – i to dla każdego typu działalności!

projekt wspolfinansowany ze srodkow europejskiego funduszu rozwoju regionalnego w ramach programu operacyjnego innowacyjna gospodarka na lata 2007-2013Tags: