Strona internetowa w abonamencie? To się opłaca!

img4

Kilka czy kilkanaście tysięcy za stworzenie strony internetowej dla wielu klientów wydaje się zbyt wygórowaną ceną. Projektanci przekonują klientów do zakupu oferując im strony… w abonamencie.

Artykuł sponsorowany

Kolejni projektanci stron internetowych, chcąc przyciągnąć klientów, odchodzą od jednorazowej opłaty za stworzenie strony, wybierając rozliczanie się w abonamencie. Taka forma ma wiele zalet a wady praktycznie nie istnieją.

1. Stworzenie strony jest szybsze

Stworzenie strony-wizytówki, nawet jeśli korzystamy z gotowych CMS-ów, skórek i zdjęć, wymaga co najmniej kilku godzin pracy (nie licząc poprawek). Zamiast działać w ten sposób, można wybrać gotowe generatory, które w niczym nie przypominają już pierwszej wersji Pajączka, programu sprzed dwóch dekad.

img12

Dzisiejsze oprogramowanie pozwala stworzyć stronę metodą przeciągnij i upuść w efekcie generując kod dostosowany do najnowszych standardów – wykorzystujący poprawny HTML5 i CSS3. Ponadto takie strony będą poprawnie działać na wszystkich urządzeniach dzięki użyciu responsywności (RWD). Możemy to sprawdzić bez rejestracji generując stronę za pomocą Peak Appa. Ładną stronę działającą na wielu platformach stworzymy w mniej niż godzinę.

Dzięki temu, że stworzenie strony przebiega szybciej, możemy przyjąć więcej zleceń i obsłużyć większą liczbę klientów.

2. Dodaj narzędzia marketingowe

Mamy 2014 rok i strony nie są już tylko po to, żeby były. Są narzędziem marketingowym, którego skuteczność można bardzo dokładnie zbadać, mówiąc klientowi jaki zwrot z inwestycji osiągnął tworząc stronę.

Projektanci, którzy jeszcze tego nie zauważyli zostają w tyle. My możemy ich wyprzedzić integrując stronę z rozbudowanymi narzędziami analitycznymi, które nie tylko policzą konwersję z konkretnych grup klientów, ale jeszcze dopasują do nich wygląd strony. W Peak Appie narzędzia marketingowe są w pełni zintegrowane z generatorem stron, co pozwala mierzyć niespotykane ilości zdarzeń, z miejscami w które klikają internauci włącznie.

3. Zaoferuj dodatkowe opłaty

Oferując stronę w abonamencie, możesz zacząć od małej kwoty, a z kolejnymi miesiącami podnosić ją, oferując dodatkowe usługi. Co możesz dodać? Pozycjonowanie, generowanie raportów dotyczących odwiedzin, stałą zmianę układu stron w celu podnoszenia konwersji… To wszystko dostępne jest w panelu Peak Appa.

Dzięki zautomatyzowaniu wszystkich funkcji i zintegrowaniu ich w jednym systemie, działania takie jak pozycjonowanie zajmą Ci dosłownie kilka minut pozwalając praktycznie dowolnie kształtować marżę narzucaną klientowi.

Efekt? Klient zadowolony z wyniku będzie związany z Tobą przez wiele miesięcy, generując dla Ciebie stały przychód. Zgadnij do kogo się zwróci z kolejnym zleceniem związanym ze stroną, skoro wszystkim zajmujesz się właśnie Ty?